Distributoři

image 1

Vysoce kvalitní maziva značky Eni pro osobní automobily, motocykly a užitková vozidla si získala zaslouženou popularitu mezi prodejci a poskytovateli servisu motorových vozidel.

Nové produktové řady I-Sint, I-Ride a I-Sigma představují ucelenou produktovou škálu motorových olejů. Ta sestává ze syntetických, polosyntetických a ropných olejů, jejichž receptury byly sestaveny tak, aby vyhovovaly požadavkům různých typů motoru ve všech provozních podmínkách. Produktové řady zahrnují zejména maziva, která byla navržena pro nejnovější generaci motorů a jsou vhodná pro vznětové motory s částicovým filtrem. Tyto produkty splňují v souladu s nejnovějšími tržními trendy veškeré technologické požadavky kladené konstrukcí osobních vozidel, motocyklů a užitkových vozidel.

Kromě produktových řad motorových olejů, které jsou nepostradatelnou součástí dílenských servisních procesů, nabízíme širokou škálu převodových olejů, plastických maziv a doplňkových produktů, jako jsou nemrznoucí kapaliny, brzdové kapaliny a mazací oleje pro řetězy.

Chcete-li získat více informací o našich produktech a službách nebo požádat o cenovou nabídku, kontaktujte nás.

Právní upozornění    Zásady ochrany soukromí