Doprava

image 1

Maziva společnosti Eni, která byla navržena speciálně pro užitková vozidla, jako jsou dodávky, nákladní vozidla a autobusy se vznětovými motory, nabízejí výtečnou kvalitu při cenové dostupnosti a vyhovují všem specifickým provozním nárokům jednotlivých oblastí užití.
Z výzkumných laboratoří společnosti Eni přichází ucelená produktová řada maziv pro vysokovýkonná vozidla; tato maziva nabízejí vysokou efektivitu, spolehlivost a optimální ochranu motoru vašeho nákladního vozidla.
Společnost Eni vždy zohledňuje problematiku životního prostředí, proto vytvořila produktovou řadu špičkových maziv, která nejen uspokojí typické požadavky vozidel v sektoru silniční nákladní dopravy, ale nabídnou také lepší kompatibilitu se životním prostředím.

Produktová řada i-Sigma se skládá z výrobků, jejichž spolehlivé a osvědčené receptury staví na využití špičkových technologií, které jsou vhodné k použití v moderních motorech vybavených systémem snižujícím emise dodatečnou úpravou spalin.
Receptura mnoha maziv v této produktové řadě byla navržena tak, aby umožnila vyšší úsporu paliva a lepší ochranu životního prostředí. S produktovou řadou i-Sigma je váš motor chráněn i v těch nejtvrdších jízdních podmínkách, v každém klimatu a za každé teploty.
Maziva i-Sigma lze používat i v těch nejdelších intervalech výměny určených výrobcem, aniž by klesala původní úroveň jejich provozní účinnosti.

Zákaznická podpora:
použijte pro svůj motor vždy ten správný produkt: použijte vyhledávač maziv na našich webových stránkách.

Právní upozornění    Zásady ochrany soukromí