Prodejci / servisy motocyklů

Díky široké škále vysoce účinných olejů vychází společnost Eni vstříc potřebám nejmodernější generace motocyklů. Tato skutečnost spolu s obecně uznávaným vysokým standardem jednotlivých služeb společnosti Eni je základem pro individuální řešení vhodná pro prodejce motocyklů a partnerské poskytovatele servisních služeb.

Produktová řada Eni i-Ride byla vyvinuta ve výzkumné laboratoři společnosti Eni: jedná se o vysoce účinné mazivo určené pro motocykly a skútry, které je zárukou dobrého výkonu, vysoké provozní účinnosti a spolehlivosti pro všechny typy motorů. Všechny naše produkty jsou testovány podle přísných standardů, aby byla zaručena nejvyšší jakost a nejlepší výkonnost. (API, ACEA, JASO).

Kromě nové produktové řady motorových olejů nabízíme také širokou škálu lubrikačních specialit pro servisní dílny, jako například převodové oleje, plastická maziva, brzdové kapaliny apod.

Zákaznická podpora:
vyberte pro svůj motor vždy vhodný produkt: pokud použijete vyhledávač maziv na našich webových stránkách, můžete maziva z produktové řady Eni i-Ride bezpečně používat způsobem, který doporučuje výrobce.

Chcete-li svým zákazníkům ukázat, že pracujete s nejkvalitnějšími mazivy značky Eni, můžete využít mnoha marketingových nástrojů, které jsou vám k dispozici: např. kombinézy, vlaječky, štítky pro zápis termínů výměny oleje, nálepky, světelné tabule a vitríny – to vše s logem společnosti Eni. Je dokonce možné změnit vzhled vašeho servisu do podoby značkové dílny Eni.

Chcete-li získat více informací o našich produktech a službách nebo požádat o cenovou nabídku, kontaktujte nás.

Právní upozornění    Zásady ochrany soukromí