Prodejci / servisy nákladních automobilů

image 1

Maziva značky Eni, která jsou určena cíleně pro užitková vozidla, jakými jsou dodávky, nákladní vozy a autobusy, nabízejí výjimečnou jakost při dobré cenové dostupnosti a dobře vyhovují všem zvláštním požadavkům jednotlivých oblastí aplikace. Z výzkumných laboratoří společnosti Eni přichází ucelená produktová řada maziv pro vysoce výkonná vozidla; tato maziva nabízejí vysokou efektivitu, spolehlivost a optimální ochranu motoru nákladního vozidla.

Společnost Eni vždy dbá na ochranu životního prostředí, proto vytvořila produktovou řadu špičkových maziv, která nejen uspokojí typické požadavky vozidel provozovaných v silniční nákladní dopravě, ale nabídnou také rozšířenou úroveň ohledu na životní prostředí. Produktová řada i-Sigma se skládá z výrobků, jejichž spolehlivé a osvědčené receptury staví na využití špičkových technologií, které jsou vhodné pro použití v moderních motorech vybavených systémem snižujícím emise dodatečnou úpravou spalin. Receptura některých maziv v této produktové řadě byla záměrně navržena tak, aby umožnila vyšší úsporu paliva a lepší ochranu životního prostředí. S produktovou řadou i-Sigma je váš motor chráněn i v těch nejtvrdších jízdních podmínkách, v každém klimatu a za každé teploty.

Maziva Eni i-Sigma lze bezpečně používat i při nejdelších intervalech výměny stanovených výrobcem.

Zákaznická podpora:
použijte pro svůj motor vždy ten správný produkt: použijte vyhledávač maziv na našich webových stránkách.

Chcete-li svým zákazníkům ukázat, že pracujete s nejkvalitnějšími mazivy značky Eni, můžete využít mnoha marketingových nástrojů, které jsou vám k dispozici: např. kombinézy, vlaječky, štítky pro zápis termínů výměny oleje, nálepky, světelné tabule a vitríny – to vše s logem společnosti Eni. Je dokonce možné změnit vzhled vašeho servisu do podoby značkové dílny Eni.

Chcete-li získat více informací o našich produktech a službách nebo požádat o cenovou nabídku, kontaktujte nás.

Právní upozornění    Zásady ochrany soukromí