Prodejci / servisy osobních automobilů

image 1

Vysoce kvalitní maziva, která společnost Eni vyrábí pro osobní vozidla, si získala zaslouženou popularitu mezi prodejci a provozovateli servisů osobních automobilů.
Nová produktová řada Eni i-Sint představuje ucelený soubor olejů, který zahrnuje syntetické, polosyntetické a ropné oleje, jejichž receptury jsou formulovány podle požadavků a potenciálu každého z typů motoru v různých provozních podmínkách. Tato produktová řada zahrnuje zejména maziva, která byla navržena pro poslední generaci motorů a jsou vhodná pro vznětové motory vybavené částicovým filtrem. Produktová řada Eni i-Sint splňuje v souladu s nejnovějšími tržními trendy veškeré technologické požadavky kladené konstrukcí moderních osobních vozů.
Kromě produktové řady motorových olejů, která je nepostradatelnou součástí dílenských servisních procesů, nabízíme širokou škálu převodových olejů, plastických maziv a doplňkových produktů (nemrznoucí kapaliny, brzdové kapaliny a mazací oleje pro řetězy).

Zákaznická podpora:
vyberte pro svůj motor vždy vhodný produkt: pokud použijete vyhledávač maziv na našich webových stránkách, můžete maziva produktové řady Eni i-Sint používat i v těch nejdelších intervalech výměny určených výrobcem.

Chcete-li svým zákazníkům ukázat, že pracujete s nejkvalitnějšími mazivy značky Eni, můžete využít mnoha marketingových nástrojů, které jsou vám k dispozici: např. kombinézy, vlaječky, štítky pro zápis termínů výměny oleje, nálepky, světelné tabule a vitríny – to vše s logem společnosti Eni. Je dokonce možné změnit vzhled vašeho servisu do podoby značkové dílny Eni.

Chcete-li získat více informací o našich produktech a službách nebo požádat o cenovou nabídku, kontaktujte nás.

Právní upozornění    Zásady ochrany soukromí