Profil společnosti Eni

image 1

Společnost Eni je významnou integrovanou energetickou společností, která se zaměřuje na rozvoj aktivit v oblastech prospekce, produkce, přepravy, zpracování a prodeje ropy a zemního plynu. Společnost provozuje globální obchodní aktivity v 83 zemích a zaměstnává přibližně 84 000 osob. Přijala model trvalé udržitelnosti podnikání zaměřený na zvyšování kvalifikace a zajištění bezpečnosti svých zaměstnanců, stejně jako na komunity, s nimiž spolupracuje na ochraně životního prostředí, na technologických inovacích a výzkumu, na boji proti klimatickým změnám a na úsporné energetice.

V České republice se společnost Eni zaměřuje na nabídku a prodej ropných produktů, zejména maziv, což je umožněno výbornou znalostí dodávaných produktů a bohatstvím zkušeností v oblasti správy distribučních kanálů.

Vlastní klíčové provozní operace řídí společnost Eni Austria GmbH, odštěpný závod Praha, která je místní pobočkou společnosti Eni Austria. Tato pobočka odpovídá za prodej a marketing maziv a speciálních produktů v České republice.

Společnost Eni Austria GmbH, odštěpný závod Praha, zaměstnává vysoce kvalifikované místní odborníky s rozsáhlými zkušenostmi a nabízí svým obchodním partnerům v České republice širokou, všestranně zaměřenou a technologicky vyspělou produktovou řadu maziv eni. Tato společnost nabízí na trhu automobilových a průmyslových maziv také jednotlivé produkty a služby – od vysoce účinných maziv po zakázková řešení určená přímo jednotlivým klientům.

Právní upozornění    Zásady ochrany soukromí