Automobilová maziva

image 1

Společnost Eni byla vždy důležitým hráčem na poli výzkumu a produkce vysoce účinných maziv pro všechny typy motorů: od prvních syntetických olejů před více než třiceti lety až po současné produkty vysoké kvality.

V době vysoké technologické specializace, kdy se mazivo v důsledku vývoje motorů stává jejich nedílnou součástí, dokáže rozsáhlá a různorodá škála maziv Eni poskytnout odpovídající řešení mazání každého motoru a uspokojit potřeby každého uživatele.

Pro každý způsob využití – od motocyklových motorů po nejsofistikovanější sportovní vozy, od výkonných nákladních vozidel po zemědělské traktory, od turbín vyrábějících elektrickou energii až po obří lodní motory – je zde vhodný produkt Eni, který dokáže zajistit vysokou výkonnost, dlouhé intervaly výměny oleje, naprostou spokojenost uživatele a ohled na životní prostředí.

Receptury maziv Eni byly vyvinuty tak, aby dokázaly uspokojit různorodé požadavky na mazání u všech vyráběných typů vozidel. Vývoj a výzkum umožňuje společnosti Eni soustavně aktualizovat produktové řady maziv, takže je možné zaručit, že produkty této produktové řady budou plnit stále přísnější kritéria specifikací výrobců, budou vyhovovat potřebě receptur s nízkými emisemi síranového popelu, fosforu a síry (tzv. low SAPS) a vycházet vstříc stále intenzivnější snaze o úsporu paliva.

DOKUMENTY KE STAŽENÍ

Právní upozornění    Zásady ochrany soukromí