Osobní vozidla a lehká užitková vozidla

image 1

i-Sint – nová řada automobilových maziv Eni
Každý motor potřebuje vhodné mazivo, které jej ochrání a pomůže zlepšit výkon. Výsledkem výzkumu společnosti Eni je eni i-Sint: produktová řada maziv navržená tak, aby vyhovovala potřebám vašeho vozu.

Eni i-Sint představuje kompletní řadu syntetických, polosyntetických a ropných olejů, jejichž receptury jsou formulovány podle požadavků a potenciálu každého z typů motoru a nejrůznějších provozních podmínek. Pro svou vyšší životnost a lepší tekutost mění technologicky vyspělá maziva eni i-Sint způsob, jak přemýšlíme o jízdě automobilu. Díky pečlivému výběru surovin a přesnému vyvážení všech složek prošly produkty eni i-Sint úspěšně testováním podle přísného protokolu a kvalifikují se pro nejvyšší úrovně stanovené organizacemi a výrobci v automobilovém průmyslu. Lubrikanty eni i-Sint zajišťují maximální možnou ochranu a výkon motoru a díky použití speciálních aditiv zlepšují výkonnost filtrů pevných částic.

Eni i-Sint je výkonnostní produktová řada, která dokonale vyhovuje potřebám dnešních automobilových motorů. Právě tato produktová řada se skládá z maziv, která byla vytvořena přímo pro motory nejnovější generace a jsou vhodná pro vozidla vybavená částicovými filtry pro vznětové motory. Pro konvenční vozidla byly vyvinuty produkty eni i-Sint 10W a eni i-Base 15W-40.

Právní upozornění    Zásady ochrany soukromí